Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Об агентстве

       Туристична фірма «Краяни-Львів-1-Тур» створена в 1992 році. Майже 20 років турфірма працює для туристів. Основною рисою нашої роботи є дружелюбність і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші менеджери завжди підберуть любий варіант відпочинку на Ваш смак і нададуть повну і достовірну інформацію про особливості туристичних послуг.Ми стараємося не зупинятися на досягнутому і постійно пропонуємо нашим клієнтам щось нове та цікаве.

З дня заснування нашої турфми ми намагаємось вдосконалювати систему обслуговування і розширюємо спектр послуг, для того, щоб задовільнити прихильність найвибагливіших туристів.

Індивідуальний підхід до кожного туриста з урахуванням характеру, настрою та побажання кожного — цього принципу дотримується весь наш колектив . Наша команда створює всі необхідні умови щоб забезпечити нашим клієнтам обслуговування вищого рівня.

Ви любите відпочивати комфортно в компанії друзів, всією сім’єю чи індивідуально?Ви любите, коли до Вас уважні та доброзичливі? Ми допоможемо приємно та без турбот провести Ваш відпочинок протягом цілого року.

Менеджери нашої туристичної фірми допоможуть в організації сімейного, групового, дитячого та індивідуального відпочинку, організують за бажанням клієнта ексклюзивну програму, індивідуальні маршрути будь-якої складності.

З метою найбільш всестороннього надання туристичних послуг для наших клієнтів наша турфірма вже 11 років входить в “Мережу агенцій “горящих путівок

“Що ж таке “горящі путівки “ і як можна ними скористатися.

Історія „горящих» путівок розпочалась не сьогодні . Вже 30 років тому в Європі користувались цією системою придбання путівок. А започаткована вона була в старій добрій Англії . Зараз в світі існують цілі „ магазини горящих путівок” які збирають в одне ціле „ спеціальні пропозиції” і реалізують їх бажаючим відпочити. Ідея згодіться хороша, і тим хто збирається відпочити , вигідно і туроперетори задоволені тому що навіть 50% збитків – це все таки краще ніж 100%.

Якщо раніше забезпечені люди , збираючись у відпустку не дивились на ціну з міркувань престижу ( щоб потім козирнути дорогими відпочинком в колі друзів!) то тепер ситуація змінилась. Сьогодні стало модним економити , причому незалежно від достатку.Навіщо платити більш якщо можна менше….

Звідки ж з”являються „ горящі » путівки ?

Секрет низьких цін простий-великі тур оператори викупляють на весь сезон , або на весь рік блоки місць в готелях та в літаках. Тур оператори також люди , хто більш ризикований , хто обережніший відповідно і тури вони розраховують по різному, один захоче побільше отримати прибутку і закладе таку вартість, що на неї можна рік п”ять чоловік прогодувати і тримає ціну до останнього дня , не знижуючи.Інший з розрахунку на масовість ,ціну зробить нижчою і набере білетів побільше і чекає потоку туристів .Але і тут підстерігає небезпека , а якщо не розрахував і туристів менше , тоді сиди з квитками на руках. І ось і втих , і в тих за деякий час до початку туру починається паніка – куди діти місця.Вихід один знижувати ціну і продавати ,тільки б уникнути 100% втрат , і тому інколи скидки сягають 50% . А купивши таку путівку ви користуєтесь тим самим , що і туристи , які оплатили повну вартість.

В нашій базі даних є величезна кількість пропозицій від всіх провідних туроператорів України .

З допомогою менеджерів нашої фірми Ви зможете обрати найкращі з них ,задовільнити будь-який Ваш запит на відпочинок враховуючи Ваші побажання та матеріальні затрати. Ми зробимо все для того щоб Ви стали нашими постійними клієнтами та відпочинок з нами став виконанням мрії Вашого життя.

Вызов консультанта