Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Зелений Львів

1 день.
Прибуття, трансфер, поселення.
Львів’яни дуже люблять свої парки. Найбільш романтичним й овіяним багатьма легендами є парк Високий Замок.
Екскурсія на “Високий замок”- із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту. Також в наш кругозір попадає “Лиса гора”, куди, за легендами, збирались відьми на шабаш.
Парк “Знесіння”«Знесіння» славиться горами Стефана, Льва , Баба (Рід), Хомець. На території парку протікають різні струмочки, а саме: Глибоекий і Кривчицький. Також парк як напевно і всі парки мають багато видів рослин і дерев.
обід
Відвідування музею народної архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський гай» (Scansen) (у музеї зібрані оригінальні сільські побудови, що представляють побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини 18-20ст.)

2 день.сніданок.
Екскурсія в Стрийський парк.Один із найстаріших та найгарніших парків Львова, пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення, що знаходиться у місцевості Софіївка Галицького району. Вважався найгарнішим парком міжвоєнної Польщі. Він користується великою любов’ю жителів Львова.
Обід .
Вільний час у Львові.
Парк ім .І.Франка — найстарший та один з центральних парків Львова, розташований перед головним корпусом університету ім. Івана Франка (будівля колишнього Галицького сейму). Вважається найстарішим міським парком в Україні.

Прощання зі Львовом.
….А на прощання пропонуємо прогулятись “Вернісажем” і придбати сувенір на пам”ять!

 

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта