Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

З любовю, Львів

1 день
Зустріч на вокзалі. Поселення в готелі. Екскурсійна прогулянка стародавніми вуличками Львова. Ознайомимось з архітектурою та побутом міста XIV-XXст.: Порохова вежа, міський королівський Арсенал, площа Ринок, Італійський дворик, будинок першої в Україні пошти, будинок Корнякта – Королівський замок. Обов’язково завітаємо до унікального музею-аптеки, де гості ознайомляться з історією фармацевтики, яка представлена стародавнім аптечним посудом, приладдям та іншими цікавими речами. Вільний час. Можна трошки перепочити та покуштувати славнозвісну львівську каву в численних кавярнях міста або насолодитись смачненькими тістечками з ароматним чаєм у стильній цукерні.  Час для вечері. Нічліг

2 день
сніданок. Пропонуємо сьогоднішній день присвятити найкращим закладам Львова . І ось “Дім легенд ”…При вході до кнайпи «Дім легенд» вас привітає сажортус. Вхопіться за його ґудзик – згідно львівської легенди, загадане бажання обов’язково здійсниться!У кількаповерховій кнайпі можна порахувати львівську бруківку, побачити підземну річку Полтву через веб-камеру чи послухати «храп мера». Завершується кнайпа невеликою літньою терасою із пам’ятником сажотрусові та припаркованим автомобілем.Ця кнайпа також є соціальним проектом мережі «!Фест»
Після жартів та розваг вільний час та під вечір на чекає “Казанова”…
це буде  найромантичніший вечір у твоєму житті!!! Венеціанський інтер’єр, романтична атмосфера, свічки..музика і смачнюща вечеря!!  шикарно!!!

3 день
Сніданок. Екскурсія в історико-архітектурний меморіальний комплекс «Личаківський цвинтар». Пішохідна екскурсія “Оборонні споруди і храми Львова”: Кафедральний собор Римської католицької церкви, Каплиця Боїмів, Вірменський собор, Бернардинський костел. Екскурсія в підземелля «Привиди Ієзуїтського костелу». Пропонуємо Вам відвідати незвичайне дійство – нічну екскурсію-містерію під склепінням Домініканського собору. Такого Ви ще не бачили!!! …Там під владою сутінок відбувається дивна містерія. Потрапляючи в темінь музейних коридорів, екскурсанти знайомляться з історією появи християнства в Україні. У цьому їм допомагає Гальшка Острозька, яка й проводить екскурсію. Спочатку про язичницво розповідає Мавка з „Лісової пісні” Лесі Українки. Потім суфлер Абрам показує старі манускрипти з юдейської синагоги. Свята Теодозія, розповідаючи про гоніння перших християн, заводить екскурсантів в імпровізовану капличку, де на них уже чекає Микола Потоцький. Також екскурсанти знайомляться з Софією Шептицькою, матір’ю митрополита Андрея Шептицького, княгинею Ольгою та Настею Лісовською-Роксоланою. Ви будете зачаровані таким магічним та феєричним дійством і не забудете цю екскурсію ніколи!!! (за додат.плату). Вільний час для покупок сувенірів на ярмарці народних промислів «Вернісаж». Від ‘їзд.

 

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта