Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Вікенд у Львові

1-й день

Зустріч туристів на вокзалі представником фірми.
Екскурсійна прогулянка стародавніми вуличками Львова. Ознайомимось з архітектурою та побутом міста XIV-XXст.: Порохова вежа, міський королівський Арсенал, площа Ринок, Італійський дворик, будинок першої в Україні пошти, будинок Корнякта – Королівський замок. Обов’язково завітаємо до унікального музею-аптеки, де гості ознайомляться з історією фармацевтики, яка представлена стародавнім аптечним посудом, приладдям та іншими цікавими речами.
Поселення в готель.
А зараз настав час для очікуваного обіду!
Вільний час.
Пропонуємо піднятись на Ратушу, і з висоти пташиного польоту оглянути місто Лева. (вх. Квиток оплачується додатково).

Вільний час. А зараз настав час розслабитися… Пропонуємо відвідати незвичайний ресторанчик — “Криївку”. “Криївка” — це ресторан у підпіллі – сюди просто так не попадеш, необхідно знати пароль, по якому усі відвідувачі потрапляють у заклад стилізований під схрон, подібний до тих, в яких переховувались вояки Української повстанської армії, з відповідними світлинами в нтер’єрі та текстами меню. При вході в “Криївку” Вас одразу ж пригостять “наперстком справжньої медовухи”.
Або можемо відвідати „Дім Легенд”.
Кнайпа Холдингу емоцій ! Осередок охорони всіх львівських легенд: час, бруківка, леви, погода… Їжа з п’єцу, домашні смаколики, власні настоянки та ґудзики на щастя….Семиповерховий ресторан, де кожна кімната – берегиня певної львівської легенди.  На даху будинку – пам’ятник сажотрусу. І загалом, всі господарі кнайпи зодягнені сажотрусами, бо вони власне і є тими, хто оберігає Львівські легенди…

2-й день.
Сніданок. Виселення з готелю. А сьогодні ми покатаємось львівським трамваєм….
Екскурсія в історико-архітектурний меморіальний комплекс «Личаківський цвинтар».
Личаків — один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатіших — діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія.
Зараз це музей на площі, яка перевищує 42 га, і усипальниця, в якій спочиває понад 400 тисяч людей. На його території є скульптури і архітектурні споруди відомих майстрів: Гартмана Вітвера, братів Шімзерів, Павла Евтельє, Г.Пер’є, Ю.Марковського, І.Левинського, Г.Кузневича, С.Литвиненка, Є.Дзиндри та інших. Шедеври, що вийшли з-під їхнього різця, прикрашають могили осіб різних національностей — українців, поляків, австрійців, німців, вірмен і багатьох інших, які були представниками усіх відомих християнських обрядів — католиків, греко-католиків, православних, протестантів та ін.  Тут спочивають великі постаті українського народу: І. Франко, С. Крешельницька, В. Івасюк, І. Білозір.відвідаємо поховання УГА та польських солдатів.
Обід.
Вільний час.
Львів здавна славиться хорошою кавою і смачними солодощами,  тому нам варто заглянути у фабрику шоколаду, попити кави і придбати шоколадні сувеніри. Пропонуємо вам відвідати ринок народного промислу «Вернісаж», що знаходиться поряд з Оперним театром та придбати сувеніри на згадку про Львів.
Відїзд туристів.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта