Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

В обіймах Амура

Програма туру
1-й день Зустріч гостей. розміщення в готелі. Сніданок.
Романтична екскурсія древніми куточками Львова: «Історія кохання” — (легенди і правдиві історії кохання «великих” і простих львів’ян).  За бажанням  — обід.
Тепер настав час поринути в історію Львова.  Професійний гід запропонує Вам екскурсійну прогулянку по Середньовічному місті: ви ознайометися з латинським костелом, каплицею Боїмів, площею Ринок, Оперним театром, Міським і Королівським арсеналами, Вірменським собором і відомим вірменським подвір’ям, з експозицією єдиного в своєму роді музею — «Стара Аптека”. Колекція підземелля музею відображає історію фармацевтики з давніх часів до сучасності, старовинний аптечний посуд, древні упакування для ліків і рецептурні журнали. Ночівля в готелі
2-й деньСніданок. Переїзд в Славське – мальовничий карпатський туристичний центр. Розміщення в колибі «Під хмарами” готельного комплексу «Смерекова хата”, що знаходиться на горі Тростян. Інтер’єр  колиби витриманий у бойківському стилі.Обід. Вільний час.
Самостійна оглядова екскурсія по Славську – надзвичайно гарному, мальовничому, екологічно чистому куточку України.
Ромнтична вечеря при свічках.Нічліг.
3-й деньСніданок . Екскурсія на водопад
«Кам’янка”-дивовижне місце для романтичного відпочинку закоханих. Вам запропонуюь за бажанням пікнік (шашлик, печена картопля, алкогольні та безалкогольні напої).
Повернення до колиби «Під хмарами”.Романтична вечеря.
4-й деньСніданок. Пішохідна екскурсія до садиби-музею Юрія Микольського відтворить життя і побут бойків різних часів. Ви зможете ознайомитися із цікавими експонатами  гірського регіону. Прогулянка на конях, що підсилить романтичний настрій закоханих.Повернення в колибу, романтична вечеря.
5-й деньСніданок. Подорож на гору Тростян (1232 м) крісельною дорогою. Ця мандрівка дозволить побачити неймовірну красу Карпатських гір, надихне на ліричний, романтичний настрій.
Вільний час. Час для релаксації. Ви зможете розслабитись та приємно провести час з коханою людиною у «російській бані” .
6-й деньСніданок. Прогулянка по Славську.  Вільний час  для купівлі сувенірів та подарунків. Від’зд.
Вартість туру
нічліг + сніданок у готелі «Гетьман” у Львові;
екскурсійна програма по Львову;
прожвання зі сніданками у колибі «Під Хмарами”;
екскурся на водопад Кам’янка;
екскурсія в музей Ю. Микольського;
подорож крісельною дорогою;      l  «російська баня”;
У вартість не включено:
транспортні послуги;
вхідні квитки у музеї м.Львова ( 3-5 грн.)
вечрі;
прогулянка на конях;
пікнік на водоспаді «Кам’янка”

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта