Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Тур для наймолодших

1 день Зустріч
Автобусна екскурсія  по Львову (головний греко-католицький собор св. Юра, Університет ім. Івана Франка, палац Потоцьких (можливе відвідання Картинної Галереї), Високий Замок, звідки відкривається панорама на найвизначніші пам’ятки Львова) .
Обід в тематичній кнайпі «Криївка». Продовження екскурсії. Пішохідна екскурсія по Середньовічному Львову (Площа Ринок (при бажанні огляд панорами з Ратуші), аптека-музей, Вірменський квартал, будинок «Пори року», Італійський дворик,Домініканський собор, каплиця Боїмів, Бернардинський костел, Костел Єзуїтів, Львівська Катедра, пам’ятник Т. Шевченку).
Вільний час.
Повернення до готелю. Вечеря. Факультативно: будь-який з переліку додаткових екскурсій .
Повернення в готель. Ночівля
2 день Сніданок в готелі. Виїзна екскурсія «Золота Підкова»
Відвідання трьох замків: Олеського , Підгорецього та Золочівського.
Оле́ський за́мок — пам’ятка архітектури і історії XIII—XVIII століття. Розташований у смт. Олесько. Олеський замок — візитна картка Львівщини. Олеський замок — це пам’ятка архітектури XIII-XVIII століть. Єдина в Україні фортеця часів Київської Русі.Понад шість століть стоїть замок на високому пагорбі, свідок і учасник багатьох подій, що навічно увійшли в історію.
Підгоре́цький за́мок або Палац в Підгірцях — пам’ятка архітектури епохи Ренесансу, що стоїть у селі Підгірці
Замок було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.
Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї.
Обід в ресторані «Золочівського замку».
Повернення до Львова. Вечеря
Факультативно:
Виїзд в аквапарк. Повернення в готель. Ночівля.
3 день. Сніданок у готелі.
Екскурсія «Чудо-Поїзд».
«Чудо поїзд» — спеціальний транспортний засіб на колесах, розраховані на перевезення до 56 осіб, що складається з локомотива-тягача та двох причепів з опаленням та прозорим скляним дахом, для проведення екскурсій. Подарунок від «Чудо поїзда» (магніт 8грн.)
Вільний час для самостійного знайомства з містом.
13:00 обід.
Парк культури. Катання на атракціонах. Прогулянка по Стрийському парку. Повернення до дому.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта