Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Трембіта кличе в Карпати

(4 дні/3 ночі)
1 день8.30 Збір групи на залізничному вокзалі (біля багажного відділення). 9.00 Виїзд зі Львова. Відвідання замку Шенборн (5 грн.), який був збудований в 1890 році. Цей замок унікальний своєю астрономічною структурою: у нього 365 вікон (кількість днів в році), 52 кімнати (тижнів), 12 входів (місяців)…
Переїзд в Мукачево. Оглядова екскурсія по Мукачево з відвіданням замку „Паланок ” (10 грн.) 13-17ст., дзвіниці Св. Мартина, Міської Ратуші, пам’ятника Кирила та Мефодія та інших визначних пам’яток міста.
Поселення . Вільний час.
2деньСніданок. Переїзд в Берегове. Купання у відкритому термальному басейні (30 грн.)(гаряча мінеральна вода, збагачена йодом, натрієм, калієм…)*. Переїзд в с. Бене. Дегустація кращих сортів Закарпатських вин (50 грн.). Повернення в готель. Вільний час.
3день
Сніданок. Переїзд в Ужгород. Оглядова екскурсія по Ужгороду: Ужгородський замок (15 грн.)-колишній родинний маєток італійських аристократів, де зараз знаходиться краєзнавчий музей, музей архітектури і побуту під відкритим небом (15 грн.), Кафедральний собор, Горянська Ротонда 19 ст., найбільша в Європі липова алея-вул. Корзо. Повернення в готель.
4деньСніданок. Переїзд до Славська. Катання на лижах, санках (прокат спорядження за дод. плату).
Прибуття до Львова (орієнтовно 19:00).
Для бажаючих (ПОДАРУНОК)- пішохідна екскурсія по місту “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок (Ратушу, Чорну Кам’яницю), Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели  Домініканців та Бернардинів…  Вільний час, який Ви зможете використати купуючи сувеніри, львівські цукерки (Світоч) та неодмінно – львівську каву.

 

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта