Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Шляхетний Львів + замки Львівщини

1 день Зустріч на вокзалі. Трансфер.
Пішохідна екскурсія  “Стародавніми вуличками  Львова”, під час якої ми побуваємо  на площі Ринок: Ратуша, «Чорна Кам’яниця», будинок Корнякта з Італійським подвір»ям, Успенська церква — чудовий зразок архітектури Відродження, Порохова вежа, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови,  костели Домініканів та Бернардинів, старовинний куточок Сходу — вірменський квартал з оглядом інтер’єру Вірменського собору XIV ст. (Вх. квитки опл. Додатково). Також ми відвідаємо львівську майстерню шоколаду,  де кожна цукерка зроблена вручну.      Проспект Свободи — своєрідний ансамбль еклектики і модерну; Оперний театр (вх. квитки опл додатково.), інтер’єр якого вражають своїм багатством і красою. .
Вільний час. Пропонуємо факультативно: 1) відвідання музеїв (музей -зброї “Арсенал,  національний музей, музей архітектури і побуту “Шевченківський гай”) від 15 грн/ос.   2)Екскурсія у Львівському оперному театрі (50 грн/ос), Вистава.
Ночівля
2 день. Сніданок.  Екскурсія «Золота Підкова Львівщини». Олеський замок (вх. квиток оплачується додатково) – один із найкрасивіших замків Сідної Європи, місце, яке захищав сам Б.Хмельницький, місце, де народився майбутній король Ян ІІІ Собєський. Він оточений історією багатьох країн, легендами про кохання і, звичайно ж, привидами, які його охороняють. Підгорецький палац (вх. квитки опл. додатково) — «Галицький Версаль», його стіни пам’ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверків. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак. Золочівський замок (вх. квиток оплачується додатково) – це місце, оточене таємницями королівських сімей та легендами про лицарський орден тамплієрів і неймовірними історіями кохання. А справжньою загадкою замку є таємничий камінь, який вкритий різьбленим тайнописом. Як добре, що в нашій історії і в нашому житті залишаються речі, нерозгадані до кінця… Приїзд до Львова. Вільний час.
3 день. Сніданок.    Екскурсія «Австрійський Львів» (2 год).  А сьогодні ми зможемо помилуватися Львовом 18-20 ст., під час екскурсії Ви відвідаєте одну з найцікавіших архітектурних пам’яток Львова – палац графів Потоцьких, побудований у найкращих традиціях французької палацової архітектури 17 ст, колишнє казино, сучасний Будинок Вчених —  його вишукані інтер’єри не залишать Вас байдужими..
2. екскурсія + дегустація в першому в Україні “Музею Пивоваріння” (15 грн/ос)

Трансфер на вокзал.Виїзд зі Львова

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта