Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

САЛО у Львові

1 день
Зустріч на вокзалі . Вітаємо вас у Львові …Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква Св. Юра…, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…
обід .Пропонуємо відвідати   ресторан-кнайпу«Криї́вка».  Заклад оздоблений у вигляді польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків . Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля, не назвавши який не можна потрапити всередину та перевірку чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року.
Поїли та гайда гуляти….
Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова — серця нашого міста (факультативно — 5грн./ос.).

2 день сніданок
Екскурсія в перший на Україні Музей Сала. Зібрання музею включає картини, фотографії, інсталяції та відеозаписи, присвячені дуже шанованому на Україну продукту. На виставці можна побачити всілякі об’єкти, виконані в різних стилях і техніках, але обов’язково з сала: фігуру гуманоїда, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонатом музею є копія людського серця, зроблена з сала. Це серце було занесене до Книги рекордів України (факультативно — 40грн./ос., у вартості аудіо-гід, дегустаційний набір з 13 видів сала).
«Музей «Сало» – це арт-проект, який присвячено старій львівській тусовці, інтелектуалам, маргіналам, батярам, хіпі, вельможам, музикантам, поетам, артистам, всім тим, хто був і є квінтесенцією нашого міста.
Вільний час.
Нічна екскурсія «Тіні старого міста». Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з’являється нічний бургомістр — пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди — все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя — приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова» (факультативно, щоп’ятниці та щосуботи, 2 години, 100 грн./ос.)
3 день сніданок
Екскурсія в Перший в Україні Музей пивоваріння, розташований на території відомої Львівської пивоварні (факультативно 10грн. — без дегустації, 15грн. — з дегустацією).
Обід .
Вільний час.
Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частинку Львова на пам’ять про цю подорож.
Прощання зі Львовом.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта