Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Релакс ТУР

1 день Зустріч туристів на вокзалі. Поселення в готель (згідно правил готелю).
Початок пішохідної екскурсії по Львову 4 години.Огляд: Оперного театру, Преображенської церкви, Вірменського кварталу, площі Ринок,Єзуїтського костелу, Домініканського та Бернардинського костелів,Латинської катедри, аптеки-музей, Успенської церкви, оборонних споруд Львова, проспект Свободи.
Вільний час. Нічліг.
2 день Сніданок.Пропонуємо Вам чудово та незабутньо провести час в комплексі водних видів спорту  «Аквапарк Пляж».
У зоні «RELAX» ФІТНЕС-ЦЕНТРУ Ви зможете позбутись втоми та оздоровитись. Тут на вас чекає:
Російська парна —  Температура — 40-60 °С., Вологість — 40-70%.
Фінська сауна — Температура — 70-90 °С., Вологість — 5-15%.
Римська лазня — Температура — 30-40 °С., Вологість — 90%.
Інфрачервона сауна — Температура — 40-60 °С., Вологість — 5-15%.
Джакузі
Дана зона ФІТНЕС-ЦЕНТРУ сучасно обладнана і дивує затишним інтер’єром і своєю релаксуючою дією. Професійні масажисти і банщики зроблять все можливе для того, щоб відпочинок у зоні «RELAX» став корисним для Вашого здоров’я.
Повернення у готель. Нічліг.
3 день Сніданок. Виселення з готелю. Речі можна залишити в камері схову в готелі.Пропонуємо Вам відвітати Преміум Релакс Клуб.
Тут на Вас чекає:
ТРАДИЦІЙНИЙ ТАЙСЬКИЙ МАСАЖ — Тайський масаж в даному випадку пропонує за допомогою різних мануальних технік відновити енергетичний потік всередині каналів, укріплюючи здатність до самовідновлення організму. Здавлювання і натискання пальцями, що використовуються в масажі, відновлюють венозну і лімфатичну системи, ефективно впливають на м‘язові скорочення, укріплюючи при цьому з’єднувальні тканини і здійснюючи дренаж зайвої рідини.
МАСАЖ AROMA —  Це масаж з використовуванням ароматичних масел. Завдяки запахам, які володіють величезним механізмом дії на настрій людини, масаж здійснює розслаблюючу загальнооздоровчу дію, дозволяє зануритись в казковий світ запахів, скинути тягар щоденних справ та проблем.
ТА МАСАЖ НІГ — На стопах розміщена величезна кількість рефлекторних точок, стимуляція яких при масажі призводить до оздоровлення організму, знімає опухлість і запобігає деформації стопи. Здійснюється при спеціально приготовленій суміші із масел та мазей.
Придбання сувенірів на мистецькому ринку «Вернісаж».
Від’їзд туристів.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта