Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

ПИВНИЙ ЛЬВІВ

1 день.
Приїзд до Львова. Зустріч на вокзалі. Трансфер в готель. Поселення (згідно з правилами готелю).
Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, побачите пл. Ринок, Ратушу, Арсенал, Вірменську та Успенську церкви, Домініканський костел, Латинську катедру, відвідаєте Аптеку-музей «Під чорним орлом» —  єдину в Україні та Європі діючу аптека-музей, у якій радимо придбати в якості сувеніру залізне вино, Італійський дворик — єдину в Україні унікальну триярусну ренесансну аркада-лоджія. У рамках  туру Ви зможете ознайомитися із львівськими ресторанами у стилі АРТ. Завітавши в гості до Мазоха (Мазох-кафе), спробуєте індивідуальних екстремальних коктейлів та їжу з афродизіаками. Постукавши у двері «Криївки» — ознайомитеся з історією УПА та спробуєте медовуху. А зацікавившись «Гасовою лямпою» — зустрінитеся із бронзовими батьками гасової лампи Яном Зегом та Ігнатієм Лукашевичем та спробуєтеь міцних напоїв — бензівку, нафтівку і гасівку, а також смачне пиво із бочок, привезених з Німеччини.
Після обіду:
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
-концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00 по п’ятницях,
суботах, неділях. Вартість квитка 15грн/особу.
— вечеря в одному з львівських ресторанчиків:
•Екзотичне кафе «Мазох», у якому подаються страви з афродизіаками;
•»Галицька кнайпа «Під Золотою Розою», особливістю якої є відсутність цін, за кожну страву доведеться торгуватися з офіціантом.
•Перший Ресторан-пивоварня у Львові «Кумпель» зі свіжозвареним пивом.

2 день.Сніданок.
Оглядова екскурсія по Львову + відвідання Першого в Україні Музею пивоваріння, площею понад 500 м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст. Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності із дегустацією (!) свіжозвареного львівського пива.Також Вас чекає захоплююча зустріч з минулим на горі Високий Замок, знайомство з двома центральними проспектами Львова — проспектом Свободи та проспектом Шевченка, Оперним театром,  архітектурним комплексом головного греко-католицького храму України —  Собору Святого Юра, Університетом, Львівською Політехнікою, палацом Потоцьких, палацом Мистецтв.
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):- „продегустуйте” смак нічного міста у найпопулярніших клубах:- відвідайте аквапарк  «Пляж»  — найбільший на Західні(9 екстремальних гірок, фітнес-центр, 50-метровий басейн, Інтернет-кафе, ресторан).   

3 день.
Сніданок. Пропонуємо:
Екскурсія «Золота підкова Львіщини»(факультативно — вартість 150 грн. на 1 особу). Це захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта