Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Незабутній Львів

1 день.
Зустріч на вокзалі. Вирушаємо в екскурсійну подорож вуличками старого Львова. Міста, де ступала нога не одного короля Польщі і Австро -Угорщини, де кожен будинок і вуличка дихає таємничістю і загадковістю, де пахне кавою і шоколадом…Ви пройдете вузькими середньовічними вуличками до центральної площі Ринок, оглянете унікальні пам’ятки архітектури XIV — XVIIст.: Латинський, Вірменський собори та Успенську церкву, вип’єте каву в Італійському дворику, завітаєте до Королівських залів Яна III Собеського, спуститеся до підземель старовинної аптеки… – і зрозумієте, чому Львів захоплює своєю таємничою красою.

2 день  Пропонуємо  екскурсію Княжий Львів. Відвідаємо церкву св. Миколая , яка збудована на місці головного храму княжої доби, монастир Св. Онуфрія, де поховано  першого львівського друкаря Івана Федоровича. Обовязково завітаємо в  костел св. Івана Христителя, збудований, за легендою, для дружини князя Лева Даниловича – Констанції, дочки угорського короля Белі IV. Всередини костелу знаходиться цікавий музей давніх памяток Львова. Екскурсія охоплює також колишній костел Марії Сніжної, з яким повязано чимало цікавих фактів та легенд. Вільний час.

3 день     А сьогодні — виїзд за місто. „Золота підкова Львівщини”.  Виїзд  о 09:00 год..   Одноденна автобусна  екскурсія по замках Львівщини   з оглядом трьох середньовічних замків, оповитих таємничими легендами. Олеський замок  (XIII-XVIII ст.) колишня резиденція польських королів. Саме тут народився польський король Ян ІІІ Собеський (також тут знімався фрагмент до фільму „Три мушкетери”). Наступна зупинка — Підгорецький замок — видатна пам’ятка архітектури пізнього Ренесансу, який був збудований для коронованого гетьмана С.Конецьпольського як замок розваг.  Золочівський замок (пізньоренесансний Великий палац та Китайський палац) споруджений в 1630-х рр.  До речі, на території замку стоять два сірі камені. Біля одного з них можна загадувати бажання…  Повернення до Львова.

 

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта