Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

«Львів, віват! Forever!»

У протиріччях перетворень Лева
Єднання тіл з архаїкою душ
Святиню зводить з бруду… Не поруш
Цей міф про місто… Львів, віват! Forever!

1-й день
Зустрічна вокзалі. Поселення в готелі. Екскурсійна прогулянкастародавніми вуличками Львова. Ознайомимось з архітектурою та побутом міста XIV-XXст.: Порохова вежа, міський королівський Арсенал, площа Ринок, Італійський дворик, будинок першої в Україні пошти, будинок Корнякта – Королівський замок. Обов’язково завітаємо до унікального музею-аптеки, де гості ознайомляться з історією фармацевтики, яка представлена стародавнім аптечним посудом, приладдям та іншими цікавими речами. Вільний час. Можна трошки перепочити та покуштувати славнозвісну львівську каву в численних кавярнях міста або насолодитись смачненькими тістечками з ароматним чаєм у стильній цукерні. Вечеря. Нічліг.
2-й день
Сніданок. Виїздна екскурсія — середньовічними замками Львівщини — «Золота підкова”. Ви побуваєте у знаменитому Олеському замку 13ст., Підгорецькому замку 1635-1640рр. у стилі пізнього ренесансу та Золочівському замку 1630-х рр.із унікальним Китайським палацом з східною атрибутикою. Олеський замок – видатна пам’ятка архітектури ХІІІ ст, тепер це музей-заповідник, де зібрані унікальні твори живопису, скульптури. Серед них: меблі, ікони, портрети… В стадії реставрації знаходиться нині Підгорецький замок, який колись називали малим Версалем. До замкового ансамблю входить – палац, бароковий костел, в’їздна брама та живописний старовинний парк. Хочете відчути себе середньовічним лицарем – обов”язково відвідайте визначні замки Львівщини! Повернення до Львова. Вечеря. Нічліг .
3-й день
Сніданок.Екскурсія в історико-архітектурний меморіальний комплекс «Личаківський цвинтар». Пішохідна екскурсія «Оборонні споруди і храми Львова”: Кафедральний собор Римської католицької церкви, Каплиця Боїмів, Вірменський собор, Бернардинський костел. Екскурсія в підземелля «Привиди Ієзуїтського костелу». Прпонуємо Вам відвідати незвичайне дійство – нічну екскурсію-містерію під склепінням Домініканського собору. Такого Ви ще не бачили!!! …Там під владою сутінок відбувається дивна містерія. Потрапляючи в темінь музейних коридорів, екскурсанти знайомляться з історією появи християнства в Україні. У цьому їм допомагає Гальшка Острозька, яка й проводить екскурсію. Спочатку про язичницво розповідає Мавка з „Лісової пісні” Лесі Українки. Потім суфлер Абрам показує старі манускрипти з юдейської синагоги. Свята Теодозія, розповідаючи про гоніння перших християн, заводить екскурсантів в імпровізовану капличку, де на них уже чекає Микола Потоцький. Також екскурсанти знайомляться з Софією Шептицькою, матір’ю митрополита Андрея Шептицького, княгинею Ольгою та Настею Лісовською-Роксоланою. Ви будете зачаровані таким магічним та феєричним дійством і не забудете цю екскурсію ніколи!!! (за додат.плату). Вільний час для покупок сувенірів на ярмарці народних промислів «Вернісаж». Від ‘їзд.
Рекомендовані екскурсії: (якщо встигнемо до закриття.)
Королівські палати (Історичний музей) , замок Бандинеллі, Музей меблів, Музей зброї «Арсенал”, екскурсія по Львівській Опері (можна залишитись на спектакль), музей І.Франка

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта