Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Львів театральний

1 день
Зустріч на вокзалі. Поселення.
Екскурсія знайомить з історією розвитку театру у львові .Екскурсанти дізнаються про історію побудови у Львові визначних театральних споруд : театру опери та балету, колишнього театру графа Скарбка. Маршрут екскурсії проходить біля театрів Леся Курбаса , театру “Воскресіння ” та театру юного глядача.
Обід
Вільний час у Львові .
Рекомендуємо відвідати концерт в Будинку органної та камерної музики , який знаходиться в костелі святої Марії Магдалени. В 20ст. в костелі було встановлено орган відомої чесько-австрійської фірми «Rieger», який до сьогодні є найбільшим в Україні. Його особливістю є те, що 12 з 70 регістрів розташовані окремо, в протилежній стороні залу, в спеціальній шафі. При грі з головного пульта це створює ефект віддаленого й «таємничого» звучання (факультативно, вхід.квитки: дор. — 20грн., дит. — 20грн.).

2 день
Сніданок. Виселення з готелю
Вільний час. Факультативно: Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької. Вас чекають оригінальні фотографії, афіші, програми концертів, портрети, фрагменти сценічних костюмів, нотні видання, особисті речі артистки, і головне — Ви почуєте неповторний голос Великої Співачки (вхідні квитки: дор. — 3грн., дитина — 2грн.).
обід
Пропонуємо відвідати  театр Опери та балету ім. Соломії Крушельницької та відчути, почути мистецький дух Львівщини.Львівський оперний театр по праву можна називати однією з найгарніших споруд Львову, та й взагалі цілої Європи. Вона була збудована у 1901 році в стилі неоренесансу.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта