Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Львів для школярів!

1 день. Екскурсійна прогулянкастародавніми вуличками Львова.
Львівська Опера — символ міста, що вважається однією із найкращих пам’яток Європи. Прекрасна та велична, вона ввібрала в себе весь шарм Львова. Латинський Кафедральний собор — ріс та розвивася разом з містом Лева. Успенський ансамбль — найяскравіший представник Ренесансу у Львові. Вірменський Собор — з його таємничою атмосферою та незвичними розписами. Площа Ринок — осередок життя середньовічного Львова, з атушею та будинками найбагатших патрицій міста.
Екскурсія також розповість школярам про історію міста Львів, його видатних людей, завойовників та визволителів. Вільний час. Пропонуємо піднятись на Ратушу і оглянути місто з висоти пташиного польоту. Також цікаво буде відвідати унікальний музей-аптеку «Під Чорним Орлом», що зберегла атмосферу таємничості та небезпеки часів алхіміків та чорних аптекарів.
2 день.  А сьогодні ми відвідаємо Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» — етно-парк у Львові що представляє побут Західної України. Відвідуючи музей школярі матимуть змогу перенестись на 2 століття назад і ознайомитись з особливостями побуту наших предків.
Для зручності відвідання музей поділено на міні-села, що складається з 15 — 20 пам’яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент та предмети ужиткового мистецтва. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина», причому усі предмети у кожному «регіоні» є автентичними.
У музеї є також дерев’яні церкви (деякі діючі), кузня, лісопильня, сукновальня, водяний млин та вітряк.
Вільний час. А для всіх витривалих пропонуємо паднятись на Високий замок. Також варто відвідати  ярмарок народних промислів «Вернісаж», де можна придбати чудові подарунки на згадку про місто Лева . Від ‘їзд.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта