Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Галопом по Львову

Зустріч гостей на вокзалі. Автобусна оглядова екскурсіяпо місту, побачимо костел Св. Ельжбети,  Собор Св.Юра — центр Галицької  митрополії, Львівська  Політехніка, Державний Університет ім.І.Франка , парк Високий Замок – оглядаємо Львів з  висоти  пташиного польоту, прогуляємось територією  стародавнього  замку.
Oбід в кафе.
Екскурсійна прогулянка
стародавніми вуличками Львова. Ознайомимось з архітектурою та побутом міста  XIV-XXст, Пороховою вежою, міським та королівським Арсеналом, Вірменською церквою та знаменитим вірменським двориком. Відвідаємо кафедральний собор Римської  католицької церкви (XIV- XVIIIст.), Каплицю  Боїмів, Бернардинський   костел (XVIIст.), де в  приміщенні монастиря зберігається  колекція  автографів  Петра I, Карла XII  а також діє експозиція грамот, серед яких- грамота Дракули. Обовязково завітаємо до унікального музею-аптеки, де гості ознайомляться з історією фармацевтики, яка представлена стародавнім аптечним посудом, приладдям та іншими цікавими речами.Тільки там можна скуштувати і придбати «Залізне вино».
Ввечері можна буде трошки перепочити та покуштувати славозвісну львівську каву в численних кавярнях міста або насолодитись смачненькими тістечками з ароматним чаєм у стильній цукерні.
Прщання зі Львовом … Але не назаважди, адже до Львова хочеться приїхати знову і знову. Рекомендовані екскурсії :(якщо встигнемо до закриття.)
Королівські  палати (Історичний музей) , замок Бандинеллі,  Музей меблів, Музей зброї «Арсенал”,  Картинна галерея, Підземелля костелу їзуітів і бернардинців, екскурсія по Львівській Опері (можна залишитись на спектакль) музей І.Франка, екскурсія в історико-архітектурний меморіальний комплекс «Личаківський цвинтар», екскурсія в Музей народної архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський Гай».
У вартість включено: зустріч групи та супровід груповода, автобусна оглядова екскурсія,  екскурсії по програмі.
У вартість не включено: вхідні квитки в музеї 5 грн., екскурсовод  в музеях,додаткове харчування

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта