Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Древній Львів у НОВОРІЧНУ НІЧ

1 день
Прибуття до Львова.  Зустріч на вокзалі.  Трансфер в готель.  Поселення (згідно з правилами готелю)*. Новорічна зустріч починається з Площі Ринок-перлини міста. Пропонуємо піднятися на Ратушу та помилуватися панорамою старовинного міста(вхідний білет  оплачується  додатково).Неповторною окрасою площі є Кафедральний собор,каплиця Боїмів, Домініканський собор, ансамбль Успенської церкви та скульптури на кутах,  які постали на площі двісті років тому…
Обід.
Набравшись сил Ви  можете покататись на ковзанах  в самому центрі Львова.
Як відомо наше місто —  це “ маленька країна шоколаду”, тому вдалою ідеєю буде побувати в Будинку Шоколаду.  Після цього ми направимось до новорічної ялинки та загадаємо бажання. Вільний час.
СВЯТКУВАННЯ НОВОГО 2012 РОКУ!!!
2 день
Вас вітає Новий  рік та пропонує прогулятися до етно-парку”Шевченківський гай” на культурні імпрези та фестивалі. Кращого місця у  Львові неможливо знайти! Тут не може бути сумно. Серед високих сосен можна відчути дихання і неповторну красу Карпат, отримати позитивний заряд енергії на довгий час.
Обід.Вільний час.
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно) один з львівських ресторанчиків :
* «Цукерю”,”Віденську  кав”ярню”або “Мапу”,
Кнайпу “Гасова лампа” у вірменському квартальчику Львова -пам’ятайте ,Львів чарівне  містечко з ароматом кави не залишить вас байдужими.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта