Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

День Святого Валентина у Львові

1 день
Зустріч туристів на вокзалі. Поселення згідно правил готелю.
Початок пішохідної екскурсії «Історії кохання». Це Артур Гроттгер та Ванда Моне, графиня Дунін-Бурковська, король Владислав IV, імператор Франц-Йосиф та імператриця Єлизавета, княгиня Гальшка, Роберт Домс та Зося з Клепарова. Не залишить Вас байдужими й історія «жіночого бунту» на захист закоханого дуелянта. А також Ви побачите основні пам’ятки  архітектури Львова, заради яких сюди вже стільки років приїжджають зі всіх куточків планети: ознайомитеся з архітектурою та побутом міста 14-20 ст: огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок,  відвідування Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18 ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря.
Вільний час. Пропонуємо усім любителям шоколаду відвідати у Палаці мистецтв на вул. Коперніка V міське свято шоколаду. Цьогоріч на святі працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика – кондитери на ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.
Повернення у готель. Нічліг.
2 деньСніданок.На вибір пропонуємо екскурсії:
Парк «Високий Замок», найвища вершина міста, з якої відкриваєтьмя панорама всього міста. Огляд музею зброї «Арсенал».
«Львів Австрійський» -Ви побачите Площу Марійську, аптеку і пасаж Міколяша (І гасова лампа), палац Потоцьких, «Перший львівський хмарочос»
Картинну галерею, наукову бібліотеку (“Оссолінеум”), Головну пошту;
Галицький крайовий сейм (парламент);
Крайовий Польський банк, Галицька ощадна каса (сидяча скульптура Свободи), Празький банк;
Кам’яницю Рогатина (сучасна “Пузата Хата”), управління залізниці, проїзд Крива Липа (колишній пасаж Гаусмана);
Готель “Жорж”, «Гранд-Готель» — місце народження письменника фон Захер-Мазоха (від прізвища якого походить термін «мазохізм»);
Екскурсія в історико-меморіальний музей під відкритим небом «Личаківське кладовище» — На Личаківському цвинтарі налічується понад 3000 надгробків і пам’ятників. Серед которихтворенія відомих архітекторів і скульпторів: Антона і Іоганна Шімзеров, Гартмана Вітвера, Абеля Марії Пер’є, Пауля Еутеле, Юліана Марківського, Сергія Литвиненка, Паріса Філіпов, Тадеуша Баронча, Леонардо Марконі, Григорія Кузневіча та багатьох інших відомих скульпторів. про які ми не згадали.
Вільний час.Повернення у готель. Нічліг.
3 деньСніданок.
Вільний час. Ви можете відвідати численні музеї міста, відвідати органний зал, філармонію, побувати на численних виставах у Оперному театрі та театрі ім. Марії Заньковецької.

Від’їзд туристів.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта