Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

Чарівний Львів

5 днів / 4ночі
1 день    Прибуття до Львова.  поселення
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
-кнайпа „Криївка”- припаде до душі усім охочим побувати в українському підпіллі, повечеряти в польових умовах з похідного казанця та послухати українських пісень (вартість вечері від 60грн).
-„Купол” – ресторан у стилі „ретро”,  де ви відчуєте атмосферу Львова 30-х років ХХ ст. (вартість вечері від 100грн).
2 день     Сніданок. 10.00 — 13.00. Оглядова екскурсія по Львову (собор Св. Юра, гора Високий Замок — огляд міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя),  комплекс Львівських університетів, палац Потоцьких, проспект Свободи,  Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського та В. Івасюка, архітектора З. Горголевського).
15.00 – 17.00. Екскурсія підземеллями Львова, під час якої ви відвідаєте підземелля Преображенської церкви, одну з найстаріших діючих аптек Львова музей-аптеку,  дізнаєтесь секрети приготування та скуштуєте справжню львівську каву в одній з львівських кав’ярень (факультативно 150 грн за особу, включаючи вхідні).
Ввечері пропонуємо Вам (факультативно):
— Відвідання Львівської Опери. Дресс-код : вечірнє вбрання (вартість квитка від 70грн).
— відвідання Аквапарку „Пляж” (! не забудьте купальники) від 35грн.
3 деньСніданок.
10.00 – 13.00. Пішохідна екскурсія „Вулицями старовинного Львова” (3 год.). Стара частина міста занесена до світової спадщини ЮНЕСКО: пл. Ринок (своєрідний музей під відкритим небом — всі будинки на цій площі є пам’ятками архітектури XVI-XX ст.),  Ратуша, Чорна Кам’яниця, Італійський дворик, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Масарі, Успенська церква, Порохова вежа, Міський та Королівський арсенали, пл. Підкови, вул. Вірменська, монастирі Домініканців та Бернардинів, Оперний театр (можлива екскурсія по Оперному театрі (Вартість вхідного квитка 10 грн. на особу).
Після обіду (факультативно):
-концерт органної музики в Домініканському соборі о 15.00. Вартість квитка 15грн/особу.
— Відвідання Першого в Україні Музею пивоваріння, площею понад 500м.кв. міститься в будівлі ХІХ ст. Музей запрошує Вас здійснити подорож в історію виготовлення та споживання пива не лише на теренах нашої країни, але й по всьому світу, починаючи із стародавніх часів до сучасності із дегустацією свіжо звареного львівського пива (вартість 35 грн. на 1 особу).
4 деньСніданок.
10.00. Пропонуємо екскурсію «Золота підкова Львіщини».  Це захоплююча екскурсія мальовничими місцями Львівщини з відвідуванням Олеського, Підгорецького та  Золочівського замків. (факультативно — вартість 175 грн. на 1 особу).
5 день
Сніданок. Звільнення номерів до 12.00. Прощання зі Львовом.

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта