Hottour
RIndex 1
Температура горения рынка

Краяни - Львів - 1 - Тур


м. Львів, вул. Куліша 29
(032) 298-67-25, 298-73-29,
255-40-73, 261-28-75

5 днів щастя


1 день
Приїзд до Львова. Зустріч на вокзалі.
-Оглядова екскурсія по Львову (3 год.): костел Ельжб”єти, собор Св. Юра — центр Галицької митрополії,комплекс Львівських університетів, палац Потоцьких, проспект Свободи,  Площа Ринок
-обід (н.п.Криївка)
-Високий Замок — огляд міста з висоти пташиного польоту, старовинні галицькі храми, розташовані на Підзамчі (Церкви Св. Параскеви, Св. Онуфрія, Св. Миколая, костели Марії Сніжної та Івана Хрестителя)
-ночівля(н.п.Львів;Жорж;Гранд;Опера;Леополіс,Дністер)

2 день
-Виїзд на заміську екскурсію «Золота підкова Львівщини» з оглядом трьох середньовічних замків – Олеський, Підгорецький та Золочівський.
-Обід.обід в середньовічньому ресторані  «Гридниця». (дод.оплата)
-Вільний час.
Факультативна екскурсія на вибір:
*парк ім.І.Франка/Стрийський парк/Шевченківський гай
-ночівля (н.п.Львів;Дністер,Власта)

3 день
-сніданок
ЖовкваСюда їхати потрібно! Провінційна Жовква, відрізняється від Львова, але по своєму унікальна. Ще б пак! На таке невелике місто: 55 пам’яток архітектури світового, національного та регіонального значення, 2 пам’ятки садово-паркового мистецтва, 15 пам’яток історії! Це про щось та говорить!
Крехівський монастирМонастирський ансамбль — памятка архітектури національного значення 17 — 18 століть.
-ночівля (н.п.Львів;Дністер,Власта) ///  Звинигород,Старе село,Свірж,Унів
Звенигород — це  могутнє, найбільше на західноукраїнських землях місто з, можливо, наймогутнішою фортецею Давньої Русі. Туристи можуть під»їхати до самого підніжжя городища, яке колись було оточене неприступними болотами і багнами.
Старе село. П’ятикутний старосільський замок — найбільший у Львівщині.
Свірж- Мальовничий, дуже романтичний замок на півдні Львівщини, по дорозі з Перемишлян на Бібрку. Ті 10 кілометрів варто проїхати, знаючи, що попереду чекає щось, що потім довго буде згадуватися та знову кликати до себе.
Унів–  Народна легенда розповідає історію чудесного зцілення князя Лагодовського біля джерела. На знак вдячності князь заклав на чудотворному місці церкву і монастир. Зараз тут зберігаться чудовий ренесансний  надгробок князя.
4день
-сніданок
-Личаківський меморіальний цвинтар, занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів. Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів Людкевича, Кос-Анатольського та Івасюка, архітектора Горголевського).
-Обід.вільний час
Факультативна екскурсія на вибір:
*Аптека-музей „Під Чорним Орлом” — найстарша з діючих аптек міста. Вона  поверне Вас у далеке минуле медицини й аптекарського мистецтва. (вх. кв.-  3 грн./особи).
*Музей етнографії та художнього промислу
*Відвідання Аквапарку „Пляж”
*Музей старовинної зброї „Арсенал”
-Львівський національний академічний  театр опери та балету ім.Соломії Крушельницької  або Національний академічний  український драматичний театр ім.Марії Заньковецької/ Кінопалац або Коперника / Цирк

Прощання зі Львовом. Трансфер на вокзал

Вернуться в категорию: До Львова

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Вызов консультанта